nav-left cat-right
cat-right

IV Simpozijum Sekcije za oplemenjivanje organizama

Društva Genetičara Srbije

Kladovo, 2–6 oktobar 2011

Kladovo - mesto Simpozijuma

Organizacioni odbor

  • Milosav Babić
  • Jan Boćanski
  • Jelena Bošković
  • Snežana Mladenović Drinić – presedednik
  • Borislav Kobiljski
  • Zoran Lugić
  • Gordana Šurlan Momirović
  • Dragoja Radanović
  • Saša Orlović
  • Svetlana Paunović
  • Milan Zdravković

Programski odbor

  • Violeta Anđelković
  • Janoš Berenji – predsednik
  • Slobodan Dražić
  • Vladislava Galović
  • Vasilije Isajev
  • Ana Marjanović Jeromela
  • Desimir Knežević
  • Kosana Konstantinov
  • Slađana Marić
  • Nenad Pavlović
  • Jasmina Radović
  • Ivica Stančić
  • Veselinka Zečević

Sekretarijat

  • Vladan Ivetić
  • Ivana Lehocki
  
 Ovde možete preuzeti Zbornik apstrakata u pdf formatu

Ovde možete preuzeti Program u pdf formatu

Učesnici Simpozijuma

Učesnici IV Simpozijuma Sekcije za oplemenjivanje organizama Društva genetičara Srbije
1. Violeta Anđelković Institut za kukuruz Beograd
2. Milosav Babić Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
3. Vojka Babić Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
4. Goran Barać Poljoprivredni fakultet Novi Sad
5. Goran Bekavac Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
6. Janoš Berenji Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
7. Sandra Bijelić Poljoprivredni fakultet, Departman za voćarstvo, vinogradarstvo, hortikulturu i pejzažnu arhitekturu Novi Sad
8. Jan Boćanski Ministarstvo poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede Beograd
9. Dušica Bošnjaković Poljoprivredni fakultet Novi Sad
10. Kamenko Bratković Centar za strna žita Kragujevac
11. Zoran Čamdžija Institut za kukuruz “Zemun Polje” Zemun Polje
12. Janko Červenski Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
13. Miloš Crevar Institut za kukuruz “Zemun Polje” Beograd
14. Dejan Cvikić Institut za povrtarstvo Smederevska Palanka
15. Boško Dedić Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
16. Dragan Dedić Ministarstvo poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede, Uprava za zaštitu bilja Beograd
17. Nebojša Deletić Poljoprivredni fakultet Lešak
18. Miodrag Dimitrijević Poljoprivredni fakultet Novi Sad
19. Ivo Đinović Superior Velika Plana
20. Vuk Đordjević Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
21. Vlade Đoković Ministarstvo poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede, Uprava za zaštitu bilja Beograd
22. Marko Dorić Poljoprivredni fakultet Novi Sad
23. Branislav Dozet Syngenta Ukrajina
24. Slobodan Dražić Institut za proučavanje lekovitog bilja „Dr Josif Pančić“ Beograd
25. Veselinka Đurić Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
26. Milomir Filipović Institut za kukuruz “Zemun Polje” Beograd
27. Vladislava Galović Institut za nizijsko sumarstvo i životnu sredinu Novi Sad
28. Zdenka Girek Institut za povrtarstvo Smederevska Palanka
29. Đorđe Glamočlija Poljoprivredni fakultet Zemun
30. Ivana Glišić Institut za voćarstvo Čačak
31. Mladenović Gojko Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
32. Božana Grba Poljoprivredna stručna služba Sombor
33. Nikola Grčić Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Zemun Polje
34. Nada Hladni Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
35. Nikola Hristov Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
36. Vasilije Isajev Šumarski fakultet Beograd
37. Jelena Ivan Poljoprivredna stručna služba Sombor
38. Vladan Ivetić Šumarski fakultet Beograd
39. Maja Ječmenica Ministarstvo poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede Beograd
40. Bojan Jocković Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
41. Milan Jocković Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
42. Vesna Kandic Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
43. Desimir Knežević Poljoprivredni fakultet Lešak
44. Borislav Kobiljski Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
45. Kosana Konstantinov Akademija inženjerskih nauka Beograd
46. Nada Korać Poljoprivredni fakultet Novi Sad
47. Marija Kostadinović Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
48. Dušan Kovačević Poljoprivredni fakultet Zemun
49. Vlado Kovačević Poljoprivredni fakultet Osijek
50. Natalija Kravić Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
51. Alexander Michailovich Kudryavtsev Institut opšte genetike N.I. Vavilova Ruske Akademije Nauka Rusija
52. Dragana Latković Poljoprivredni fakultet Novi Sad
53. Mirjana Ljubojević Poljoprivredni fakultet Novi Sad
54. Gordana Lončar Ministarstvo poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede, Uprava za zaštitu bilja Beograd
55. Aleksandar Lučić Institut za šumarstvo Beograd
56. Zoran Lugić Institut za krmno bilje Kruševac
57. Slađana Marić Institut za voćarstvo Čačak
58. Ana Marjanović Jeromela Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
59. Aleksandar Mikić Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
60. Mirjana Milošević Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
61. Bojan Mitrović Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
62. Snežana Mladenović Drinić Institut za kukuruz “Zemun Polje” Beograd
63. Emina Mladenović Poljoprivredni fakultet Novi Sad
64. Mića Mladenović Poljoprivredni fakultet Zemun
65. Jelena Mrđa Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
66. Ana Nikolic Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
67. Dragan Nikolić Poljoprivredni fakultet Zemun
68. Anika Nišavić Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
69. Marina Nonić Šumarski fakultet Beograd
70. Saša Orlović Institut za nizijsko šumarstvo i životnu sredinu Novi Sad
71. Zorica Pajić Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
72. Božana Panić Grba Poljoprivredna stručna služba Sombor
73. Jovan Pavlov Institut za kukuruz Zemun Polje
74. Nenad Pavlović Institut za povrtarstvo Smederevska Palanka
75. Vesna Perić Institut za kukuruz „Zemun Polje Beograd
76. Sofija Petrović Poljoprivredni fakultet Novi Sad
77. János Pintér Agricultural Research Institute of the Hungarian Academy of Sciences Martonvašar, Mađarska
78. Vera Popović Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
79. Vladan Popovic Institut za šumarstvo Beograd
80. Sanja Radičević Institut za voćarstvo Čačak
81. Stevan Radivojević Institut za prehrambene tehnologije Novi Sad
82. Jasmina Radović Institut za krmno bilje Kruševac
83. Danijela Ristić Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
84. Vladimir Sabadoš Poljoprivredna stručna služba Sombor
85. Mile Sečanski Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
86. Domagoj Šimić Poljoprivredni institut Osijek, Hrvatska
87. Pavle Sklenar Syngenta Agro Services AG Beograd
88. Dejan Sokolović Institut za krmno bilje Kruševac
89. Zvonko Spasić Poljoprivredni fakultet Lešak
90. Tamás Spitk Agricultural Research Institute of the Hungarian Academy of Sciences Martonvašar, Mađarska
91. Jelena Srdić Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
92. Ivica Stančić Visoka poljoprivredno-prehrambena škola strukovnih studija Prokuplje
93. Dušan Stanisavljević Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
94. Milan Stevanović Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
95. Slaviša Stojković Poljoprivredni fakultet Lešak
96. Srđan Stojnić Institut za nizijsko šumarstvo i životnu sredinu Novi Sad
97. Aleksandra Sudarić Poljoprivredni institut Osijek, Hrvatska
98. Gordana Šurlan Momirović Poljoprivredni fakultet Beograd
99. Gordana Tomić Ministarstvo poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede, Uprava za zaštitu bilja Beograd
100. Branislav Trudić Institut za nizijsko šumarstvo i životnu sredinu Novi Sad
101. Jelena Vančetović Institut za kukuruz „Zemun Polje“ Beograd
102. Sanja Vasiljević Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad
103. Nevena Veličković Prirodno-matematički fakultet Novi Sad
104. Jovan Vujović Ministarstvo poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede, Uprava za zaštitu bilja Beograd
105. Zoran Vuković Syngenta Agro Services AG Beograd
106. Aleksandra Yurievna Dragović Institut opšte genetike N.I. Vavilova Ruske Akademije Nauka Rusija
107. Jasmina Zdravković Institut za povrtarstvo Smederevska Palanka
108. Tomislav Živanović Poljoprivredni fakultet Zemun
109. Jelica Živić Visoka poljoprivredno-prehrambena škola strukovnih studija Prokuplje
Koktel dobrodošlice

Koktel dobrodošlice

14 Photos

Predsedništva

Predsedništva

5 Photos

Predavači

Predavači

6 Photos

Publika

Publika

14 Photos

Poster sekcija

Poster sekcija

7 Photos

Pauze

Pauze

2 Photos

Degustacija vina

Degustacija vina

1 Photos

Izlet brodom

Izlet brodom

25 Photos

Izlet u manastir

Izlet u manastir

3 Photos

Svečana večera

Svečana večera

13 Photos

Sekretarijat

Sekretarijat

2 Photos